O spoločnosti Dynatech s.r.o.

V Dynatech.sk už takmer 10 rokov navrhujeme a vyvíjame vysoko kvalitné a dlhodobo podporované softvérové riešenia, informačné systémy, internetové aplikácie a webové prezentácie.

V našom produktovom portfóliu sa nachádzajú portálové riešenia, redakčné systémy na management obsahu webu - CMS a WCM, riešenia pre elektronický obchod e-business, on-line katalógy, objednávkové systémy, e-shopy, elektronické obchody - B2C, B2B. Špecializujeme sa aj na outsourcing a offshore software development.

Medzi naše služby patrí aj poskytovanie webhostingu a serverhousingu.

Naša vízia

Veríme, že len súhra našich tvorivých schopností, hlbokého poznania vývojárskych technológií a profesionálnej snahy o dokonalosť a kvalitu nám umožňuje dosahovať náš cieľ - vyvíjať úspešné interaktívne webové aplikácie, ktoré sa stanú nepostrádateľnou súčasťou identity, komunikačnej stratégie a business procesov klienta.


Sociálne siete
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.