Webové aplikácie

Na základe dlhoročných skúseností s on-line business aplikáciami Vám môžeme ponúknuť svoje schopnosti na vytvorenie profesionálnych e-commerce webových sídiel za bezkonkurenčných podmienok.

On-line internetové aplikácie, ktoré produkujeme slúžia Vašim praktickým obchodným, informačným a marketingovým potrebám.

Naše riešenia na kľúč Vám dovoľujú spravovať produkty, stránky, cenníky, zákazníkov, objednávky, atď. Všetko je to pre užívateľa veľmi jednoduché, pretože je to na 100% prispôsobené Vašim špecifickým potrebám.

Potreby klientov sa často rozširujú, menia a prispôsobujú situácii. Vďaka nášmu overenému modulárnemu systému môžeme klientom garantovať jednoduchú škálovateľnosť bez potreby prepracovať podstatné časti internetovej aplikácie. Takto Váš on-line business rastie s Vašimi potrebami bez ďalších zbytočných nákladov.

V našom portfóliu máme riešenia pre e-business, on-line katalógy produktov a elektronické obchody typu B2C a B2B:

  • e-Comerece a e-Business riešenia typu B2C, B2B
  • Katalóg produktov
  • Objednávkový systém
  • e-Shop - elektronický obchod s on-line platobnými transakciami (CardPay, TatraPay, SporoPay, ...)
  • On-line rezervačné systémy (pre hotely, cestovné kancelárie, ...)
  • Ekonomické systémy (Objednávky, Sklad, Faktúry, ...)
  • Vyhľadávanie informácií

Nemusíte si kupovať riešenie na kľúč. Niektoré naše projekty sú univerzálne a môžete ich použiť formou prenájmu (ASP, application service providing) okamžite. Takým je napríklad systém na vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok, systém nasadzovania a vyhodnocovania úspešnosti reklamných prúžkov (banner planning), manažér kontaktov a schôdzok a iné.

Podpora

Odovzdaním projektu do prevádzky sa naše služby nekončia. Naša podpora sa sústreďuje predovšetkým na pravidelnú údržbu obsahu webu, postupné implementovanie ďalších modulov, refreš a redizajn grafiky na webe a samozrejme telefonickú podporu klienta. V dohodnutých intervaloch sledujeme a vyhodnocujeme návštevnosť webu, úspešnosť reklamných kampaní a kvalitu zaradenia do vyhľadávacích serverov.

Social networks
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.