Často kladené otázky (F.A.Q.)


 • Hľadám iba hostingové služby pre webovú prezentáciu, o ktorú sa starám sám. Viete mi niečo ponúknuť?

  Ako doplnok našich konzultačných, programátorských a webdizajnérskych služieb poskytujeme klientom webhostingové služby na našich serveroch umiestnených v profesionálnom housingovom centre s nepretržitým dohľadom, ktoré je pripojené 100MBit linkou do SIX-u.

  Hostingové služby sú naším doplnkovým produktom pre klientov, ktorým poskytujeme webdesignové služby.

 • V akej forme majú byť pripravené podklady pre internetovú prezentáciu?

  Podklady by mali byť v elektronickej forme. Na formáty súborov nemáme špeciálne požiadavky, zatiaľ sme si poradili so všetkými bežnými formátmi. Kvalita bitmapových formátov musí byť aspoň taká, akú požadujete vo výslednej prezentácií, logotypy, fonty a texty potrebujeme vo vektorovom tvare.

  V prípade, že toto je pre Vás problém, vieme Vám zabezpečiť prepis textov, ich preklad do angličtiny a nemčiny a skenovanie podkladov.

 • Poskytujete pripojenie do internetu?

  Firma Dynatech s.r.o. sa už od svojho vzniku v roku 1997 špecializuje na profesionálne služby v oblasti návrhu, tvorby a údržby www stránok a internetových aplikácií.

  Služby ISP (providera internetu) neposkytujeme, ale vieme Vám ich sprostredkovať. Sme partnerom spoločnosti Nextra. Vieme Vám však zabezpešiť nakonfigurovanie pripojenia do internetu, súvisiacich serverov a služieb pre celú firmu.

 • Koľko stojí vytvorenie jednoduchej webovej prezentácie?

  Vykalkulovať cenu za vytvorenie už aj stredne náročného www sídla dopredu bez predchádzajúcej analýzy je fakticky nemožné. Často sme však priam nútený predbežným záujemcom o udanie ceny, najlepšie ihneď po telefóne. Pre nich máme pripravené nasledovné produktové balíčky.

  • MiniWeb
   1 stránkové www sídlo so stránkou v štruktúre: meno firmy, logo, stručný popis činnosti, kontakt. 1.000,- Sk (33,19,- €)
  • BasicWeb
   4 stránkové www sídlo s jednoduchou grafikou a navigáciou, napr. Domáca stránka, O firme, Produkty/Služby, Kontakt. 6.000,- Sk (199,16 €)
  • StandardWeb
   10 stránkové www sídlo s originálnou grafikou a navigáciou, 1 reklamný banner v cene. 12.500,- Sk (414,92 €)

Ak ste sa nedozvedeli odpoveď na otázku, ktorá vás zaujíma, môžete tak urobiť tu
Sociálne siete
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.