Návod na nastavenie automatickej odpovedi alebo presmerovania emailu

Návod na nastavenie automatickej emailovej odpovedi v neprítomnosti (out of office) alebo presmerovania emailov na inú adresu.


Otvorte si nasledovnú stránku https://mail.dynatech.sk/mailbox_admin/users/ a prihláste sa s Vašou emailovou adresou a prideleným heslom.Ak si chcete nastaviť automatickú odpoveď v neprítomnosti (out of office) kliknite na odkaz "Automatická odpoveď"
Následne do poľa "Správa" napíšte Vami požadovaný text automatickej odpovede a stlačte tlačidlo "Zmeniť/nastaviť aut. odpoveď"
Ak je automatická odpoveď zapnutá, tak sa Vám na úvodnej stránke zobrazí "Automatická odpoveď zapnutá"


V prípade, že chcete automatickú odpoveď zrušiť, kliknete na úvodnej stránke na odkaz "Automatická odpoveď" a na stránke automatickej odpovede stlačíte tlačidlo "Odstrániť aut. odpoveď".


Ak je automatická odpoveď zrušená, zobrazí sa nasledovná úvodná stránka.
V prípade, že si prajete zmeniť presmerovanie emailovej adresy, kliknite na úvodnej stránke na odkaz "Presmerovanie".Na stránke "Upraviť aliasy" zapíšte do poľa "Cieľ" emailové adresy (každú na nový riadok) na ktoré chcete presmerovať Vaše emaily a kliknite na tlačidlo "Upraviť".
Sociálne siete
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.