android - Referencie

Projekt
www.orangego.sk
Ďalšie obrázky
     

Orange Go

Bezplatná aplikácia od Orangeu, vďaka ktorej budete mať prístup na internet cez váš smartfón ešte jednoduchší a pohodlnejší. Doslova na jeden klik máte k dispozícii viaceré praktické služby: Kontrola spotreby, Zákaznícka zóna, Orange chat, Orange hudba, TV v mobile, Wooky - elektronická čítačka kníh, Orange TV, Orange predajne, Zvýhodnené ponuky WOW, Katalóg telefónov, Sledovanie stavu objednávky, Obľúbené.

Použité technológie

Android, Java, XHTML, Webové služby, XML

Obdobie

2012

Klient

Orange Slovensko, a.s.
Projekt
Ďalšie obrázky
         

O ms v hokeji

Aplikácia pre platformu Android, ktorá zobrazuje aktuálne správy, výsledky zápasov, tabuľky a štatistiky o MS v hokeji 2011 na Slovensku. Obsahuje tiež základné informácie o šampionáte a zobrazovanie notifikácie najbližšieho zápasu.

Použité technológie

Android, Java, XHTML, RSS, XML

Obdobie

2011

Klient

MB Entertainment, s.r.o.
Projekt
Ďalšie obrázky
     

Wooky pre Android

Čítačka elektronických kníh pre platformu Android, knihy môžu byť vo formáte ePub a šifrovanom formáte eBook. Knihy sa dajú získať z portálu www.rajknih.sk/www.rajknih.cz. Možnosť nastavenia farby písma a pozadia, zoradenie zoznamu kníh, vyhľadávanie slova v knihe, pridávanie záložiek na obľúbené strany, priamy prechod na kapitolu z obsahu.

Použité technológie

Android, Java, XHTML, Webové služby, XML

Obdobie

2010

Klient

MB Entertainment, s.r.o.

Sociálne siete
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.