Virtual Server - prenájom virtuálneho servera

Potrebujete pre svoje aplikácie vlastný výkonný server? Požadujete vysoký výkon, vynikajúcu konektivitu, nekompromisné zabezpečenie? Ak viete, že konfigurácia na mieru je pre Vás nevyhnutná alebo ste si istý, že nechcete server zdieľať s inými užívateľmi, ale nemáte dostatok prostriedkov na investovanie do nákupu vlastného alebo prenájmu hardvérového servera máme pre Vás riešenie - virtual server hosting.
Virtuálny server ponúka rovnaké výhody ako server housing privátneho servera, alebo prenájom hardvérového servera ale za nižšiu cenu, keďže nevyžaduje investície do hardvéru. Virtuálny server navyše umožňuje flexibilne prispôsobovať svoje parametre ako je výkon, alebo kapacita na mieru aktuálnym požiadavkám Vašich aplikácií. Nemusíte sa preto obávať vysokých investícií, ktoré nakoniec nevyužijete, pretože platíte iba za taký výkon aký práve potrebujete.

Vyberte si prosím nižšie Virtuálny Server na platforme Microsoft Windows, alebo Virtuálny Server na open source platforme Linux.


Sociálne siete
Dynatech.sk - Facebook Dynatech.sk - LinkedIn Dynatech.sk - Google+ Dynatech.sk - Twitter
Kontakt

Copyright © 1998-2019 Dynatech s.r.o., Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava, Slovenská republika. Všetky práva vyhradené. E-mail: info@dynatech.sk. Tel: +421 2 48 210 610. Fax: +421 2 48 210 611.